Par mums

SIA  RENESCO nodarbojas ar energoefektivitātes projektu īstenošanu ēkās.

Uzņēmums RENESCO:

  • ir Latvijā un Austrumeiropā pirmā energoservisa (ESKO) kompānija jeb Energoefektivitātes pakalpojumu sniedzējs, kas veic ēku visaptverošu atjaunošanu;
  • apvieno ārvalstu un vietējo speciālistu pieredzi tādās sfērās kā energoefektivitāte, projektu finansēšana, projektu vadība un atjaunojamie energoresursi;
  • sadarbojas ar namu apsaimniekotājiem, pašvaldību un valsts institūcijām, kā arī starptautiskām institūcijām, tādām kā Nīderlandes Starptautiskais mājokļu garantiju fonds, Eiropas Investīciju banka, Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības banka, ar mērķi uzlabot un pārveidot milzīgo padomju laika mantojumu – dzīvojamo namu fondu.

 

Mūsu uzņēmumā strādā energoefektivitātes, būvniecības un finanšu profesionāļi, lai mūsu atjaunotās ēkas būtu labākās Latvijā – ar zemāko enerģijas patēriņu, augstāko komforta līmeni un augstu celtniecības darbu kvalitāti.


Mēs savā darbībā ievērojam atklātības un antikorupcijas principus, īstenojot un atbalstot godīgu uzņēmējdarbību Latvijā. Īpaši iestājamies par godīgu uzņēmējdarbību mājokļu apsaimniekošanas un energoapgādes jomā, lai izskaustu jebkādas korupcijas un kukuļņemšanas formas, kas ir plaši izplatītas Latvijā un citās pēcpadomju valstīs.

RENESCO šobrīd ir pabeidzis piecpadsmit daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku komplekso atjaunošanu četrās Latvijas pilsētās.


 


 

 

Misija

  • RENESCO misija ir veicināt Latvijas ēku ilgmūžību un to energoefektivitāti, veicot to kompleksu atjaunošanu, pielietojot jaunākās tehnoloģijas un finansēšanas risinājumus.

     


 

  •  

 

  •  

     

 

 

Mūsu komanda

Dzintars Jaunzems – strādā RENESCO ir kopš 2011. gada – šobrīd uzņēmuma vadītājs, inženierzinātņu doktors un Rīgas Tehniskās universitātes mācībspēks ar specializāciju energoefektivitātes, enerģijas apgādes un atjaunojamo energoresursu tehnoloģiju jomā


Raimonds Riekstiņš – RENESCO projektu vadītājs un RENESCO PĀRVALDNIEKS direktors – pieredzējis un zinošs speciālists ēku projektēšanā, būvniecībā, apsaimniekošanā un atjaunošanas projektu īstenošanā.

Edgars Augustiņš – projektu vadītāja asistents ar pieredzi banku sektorā un energopārvaldības jautājumos. 2015. gadā ieguvis maģistra grādu RTU un Viļņas Gediminas Tehniskajā Universitātē, izstrādājot maģistra darbu par sasniegtā energoefektivitātes līmeņa verifikāciju daudzīvokļu ēkās. Papildus ir ieguvis sertifikātu "Ēku siltināšana un energoefektīva būvniecība".

Kristīne Reinholde – RENESCO projektu vadītāja ar plašu pieredzi projektu vadībā un administratīvo procesu koordinācijā/nodrošināšanā, īpaši darbā ar dažādām atbalsta programmām, ar kurām strādā jau kopš 2007. gada.

Atsauksmes