Balvas

RENESCO ir apbalvots:

2012.gada. 20. jūnijā Briselē Eiropas Savienības Ilgtspējīgas Enerģētikas Nedēļas 2012 ietvaros uzņēmumam SIA”RENESCO” tika pasniegta balva par sasniegumiem enerģētikas sfērā. Oficiālajā ceremonijā balvu Latvijai pasniedza Eiropas Savienības enerģētikas komisārs Ginters Etingers. SIA „RENESCO” saņēma balvu „Labākais enerģijas piegādātājs 2011”. Balva tiek piešķirta par izcilu veikumu un sasniegumiem energoefektivitātes pakalpojumu attīstībā un sniegšanā Eiropā. Eiropas Enerģētikas pakalpojumu balvas iniciators ir Berlīnes Enerģētikas aģentūra, balva tiek pasniegta Eiropas Savienības projekta „Eiropas Enerģētikas Pakalpojumu Iniciatīva” (European Energy Service Initiative - EESI) ietvaros. Plašāku ieskatu par to kā SIA "RENESCO" ieguva prestižo balvu par izcilu veikumu un sasniegumiem energoefektivitātes pakalpojumu attīstībā un sniegšanā Eiropā, varat redzēt pievienotajā VIDEO.         

 
 
 
 
RENESCO ir apbalvots:

2014, gadā SIA "RENESCO" ieguva sertifikātu par projektu - Visaptverošu renovāciju Padomju laiku daudzdzīvokļu ēkās. Sertifikāts izsniedza ENERGY GLOBE. ENERGY GLOBE balva ir dibināta 1999. gadā par godu Austrijas enerģijas pionierim Wolfgang Neumann un šodien ir viena no prestižākajām vides aizsardzības balvām. Apbalvojuma mērķis ir prezentēt veiksmīgus, ilgtspējīgus projektus plašākai auditorijai. Projekti, kuri saglabā un aizsargā resursu patēriņu vai izmanto atjaunojamos enerģijas avotus, var pretendēt uz prestižo ENERGY GLOBE balvu. Ik gadu tiek izsludināt konkurss, kur no visas pasaules tiek iesnigti vairāk kā 800 projekti uz izvērtēšanu.

RENESCO ir apbalvots:

SIA "RENESCO" savas aktīvas darbības laikā ir ieguvis 1. vietas atzinības rakstu no Cēsu novada pašvaldības par atjaunoto ēku Kovārņu ielā 31, Cēsis.  Cēsu novada pašvaldība organizēja konkursu par "Būve  2011"  daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku sektorā.